Як покращити якість спілкування між представниками соціальної сфери та
членами родин загиблих (померлих) Героїв війни? Над цією темою працювали під час зустрічі.
Весь проект направлений на підтримку родин загиблих, соціальних працівників, волонтерів, яка стала ще більш актуальною з 24 лютого, - Катерина Чижик , співзасновниця
Благодійної організації «Благодійний фонд «ТАПС»:
Захід тривав дві години, і супроводжувався надзвичайно легким та якісним спілкуванням, під керівництвом Олени Шилової, яка розповіла про подальші плани щодо створення методичних матеріалів про роботу соціальних працівників з родинами загиблих захисників.
Олена Шилова, психологіня БО «БФ «ТАПС», Координатор напрямку роботи з родинами загиблих Воїнів, Кризової психологічної допомоги в м.Дніпро та області. Є дійсним членом Міжнародної асоціації психологів по роботі з горем та тяжкою втратою.
Розглянули теми «Що важливо для якісного спілкування", "Знання, вміння, навички, які допомагають досягти продуктивної
комунікації між працівниками соціальної сфери та членами родин загиблих (померлих), «Проблеми, які заважають порозумінню з членами родин загиблих (померлих) Героїв війни», «Труднощі у спілкуванні з людьми, що переживають втрату, «Особливі проблеми в роботі з членами родин загиблих Героїв України»
Зустріч проводиться в рамках проєкту Комплекс заходів направлених на профілактику психологічного здоров'я свідків війни «НЕЗЛАМНІ» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах
грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» Міжнародний фонд "Відродження" та Європейського Союзу».