Про нас

Громадська організація «TAPS-Україна» створена у 2018 році. У 2019 році «TAPS-Україна», TAPS International та Дніпровська міська рада підписали тристоронню декларацію про наміри, яка передбачає спільне бачення розвитку та взаємної підтримки родин загиблих Героїв України. За час свого існування ГО “TAPS-Україна” вже провела сотні заходів з метою психологічної підтримки родин, які переживають втрату близьких на війні. 24 лютого 2022 року - день, коли ми розширили діяльність організації. У зв'язку з повномасштабним нападом російської федерації на територію України, керівництво ГО “TAPS-Україна” зібрало охочих вплинути на гуманітарну ситуацію країни та об'єднати їх в межах Координаційного штабу волонтерів Дніпра.

Координаційний штаб волонтерів Дніпра став ще одним напрямком діяльності. Сьогодні - це об'єднання сотень небайдужих містян які, застосувавши профільні професії та навчаючись нового, створили найбільшу волонтерську організацію в області.

Мета ГО “TAPS-Україна” - психологічна та соціальна підтримка сімей загиблих Героїв України, забезпечення медичних, гуманітарних та військових потреб ЗСУ, ТРО, НГУ, СБУ та Національній поліції, розселення та турбота про тимчасово переміщених осіб з територій Харківської, Донецької, Луганською та Київських областей, забезпечення усім необхідним поранених військових в місцевих шпиталях та лікарнях, що знаходиться у прифронтових областях. Ми налагодили співробітництво з численними представниками малого та середнього бізнесу, торговельними марками, комерційними організаціями для забезпечення гуманітарних потреб міста.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ НАШОГО ФІЛЬМУ

БОРОТЬБА ЗА СВОБОДУ: TAPS Ukraine

Що таке військова втрата? Як жити далі мамі або дружині, брату, сестрі або дитині, коли хтось із найближчих більше не вийшов на зв’язок? І більше не вийде. Бо є офіційні дані про їхню загибель. І навіть після свідоцтва про смерть рідні вірять, що він або вона ще повернуться. Як вийти з відчаю, темного, як ніч, і холодного, як ранок зими? Що може бути світлом у такому разі?

Ми спробували ввести глядачів у світ війни в Україні через документальні кадри широкомасштабного вторгнення росії в Україну після 24 лютого 2022 з різних джерел і з власної хроніки.

Постановочні кадри - це колективнй образ жінки-України, яка опинилася на межі відчаю після смерті близької людини на війні і яка, попри все, починає жити знову…

Наша стрічка не тільки про боротьбу за Свободу України; вона розповідає про боротьбу людини за свою власну свободу, попри горе й відчай через військову втрату. Саме боротьба дозволить згодом знову відчувати смак життя повною мірою - але з пам'яттю про найдорожчу людину.

БОРОТЬБА ЗА СВОБОДУ. ТАПС-УКРАЇНА - це також екскурс у шлях громадської організації «Тапс-Україна» та її учасників і учасниць із 2018 року, яка підтримує родини загиблих Героїв України, що зазнали втрати ще після 2014 року. Адже саме в 2014-му почалася російська агресія, що спочатку спричинила окупацію півострова Крим, а далі - багатьох міст у Луганській і Донецькій областях.

Катерина Чижик, одна з учасниць громадської організації, надихнула команду нашого продакшну ідеєю, а TAPS-Ukraine підтримав. Кожна наша героїня знайшла в собі сили й розповіла власну історію.

Про TAPS-Ukraine:

Гасло «Любити, жити, пам’ятати…» червоною стрічкою проходить крізь усі долі українців, які долучилися до роботи організації «Тапс-Україна», що стала філією TAPS International (американська організація, яка підтримує родини загиблих військових у всьому світі), а також - Tragedy Assistance Program for Survivors (TAPS), яка турбується про нас.

Про OKO production:

Дніпровський відеопродакшн, який відчайдушно бореться за якісний художній та документальний контент своєю діяльністю. Ми - команда професіоналів, які мають досвід у організацї заходів, відео- та фотозйомках, написанні статей та сценаріїв, а також - у військовому волонтерстві, яке вилилось у створення потужного медіа-центру Координаційного Штабу волонтерів Дніпра 24 лютого 2022 року. Ми плануємо й далі знімати хроніки про військових та волонтерів на війні, яка точно приведе нас до Перемоги України.

TAPS USA

Бонні Керролл створила об'єднання TAPS (Tragedy Assistance Program for Survivors) у 1994 році після того, як її чоловік, генерал Том Керролл загинув у авіакатастрофі на Алясці.

Мета організації - піклування та психологічна підтримка родин тих, хто загинув під час проходження військової служби. Сьогодні вона об’єднує понад 70 000 членів родин загиблих військових США, унікальну спільноту людей, які втратили близьких на війні та волонтерські організації у 24 країнах світу.

Головний офіс TAPS Україна знаходиться в м. Дніпро та об’єднує родини загиблих героїв, волонтерів та спонсорів зі всієї країни, які розділяють місію організації. Це партнерство надає можливість готувати спеціалістів, які допоможуть пережити горе втрати близьких і коханих. Це крок до об‘єднання родин, які пережили трагедію і мають у собі сили допомогти ближнім!

“Нашою метою в TAPS International є створення та розвиток міжнародної мережі підтримки. Горе є універсальним, наша організація має можливість допомогти уцілілим сім'ям створити стабільні суспільства, продовжуючи тим самим місію, за яку помер їх коханий”, Бонні Керролл

Напрямки роботи

Психологічна допомога

Як отримати допомогу?

Платформа психологічної допомоги «Розкажи мені». Для отримання безкоштовної конфіденційної допомоги необхідно залишити заявку на сайті https://tellme.com.ua

Детальніше

Потреби ЗСУ, ТрО, НГУ, СБУ та Національній поліції

Ми об'єднуємо зусилля задля забезпечення медичних, гуманітарних та військових потреб ЗСУ, ТРО, НГУ, СБУ та Національній поліції

Як допомогти або отримати допомогу?
Детальніше

Переселенці

Надаємо тимчасовий прихисток, їжу та одяг для переселенців з міст та селищ України, де відбуваються активні військові дії.

Детальніше

Харчування

Забезпечуємо гарячим харчуванням, дитячим харчуванням, видаємо сухпайки разом з кафе, ресторанами, виробниками та постачальниками міста Дніпра.

Детальніше

Медицина

Забезпечуємо ліками та координуємо лікарів-волонтерів.

Як допомогти або отримати допомогу?
Детальніше

Пункти прийому допомоги

Приймаємо одяг, ковдри, медикаменти та харчові продукти з тривалим терміном зберігання: каші швидкого приготування, крупи, сухе м'ясо,

Детальніше

Виробництво

Залучаємо до співпраці швейні виробництва, металургійні виробництва, автопарки, сервіси виготовлення питної води тощо.

Як допомогти?
Детальніше

Волонтерство

Приймаємо допомогу від мотивованих волонтерів чоловічої сили, швачок, лікарів, водіїв, кухарів та всіх небайдужих громадян.

Детальніше

Логістика

Доставляємо гуманітарну допомогу — запрошуємо до наших лав водіїв з власним авто. Якщо у вас є можливість допомагати

Детальніше
Shape
Shape
Shape
Shape

NFT колекції

Шановні жителі планети Земля!

Ми, український народ, на даний момент боремося за свою незалежність та право жити як нація. Ця війна з агресором на нашій землі почалася 8 років тому. Весь цей час наш благодійний фонд «ТАПС» вів активну діяльність допомоги родинам загиблих героїв військовослужбовців української армії. З 24 лютого 2022 року, з перших часів повномасштабної війни, фонд та створений на його основі Координаційний штаб волонтерів Дніпра зайнявся забезпеченням армії, поранених та наших громадян, змушених покинути свої домівки в зоні проведення бойових дій.

Руйнування наших міст, селищ, смерть цивільних людей і дітей мають дуже великий масштаб. Це дуже страшна та руйнуюча все на своєму шляху війна.

Наш фонд 24 години на добу робить все можливе і неможливе для допомоги нашому народу перемогти в цій війні, але нам постійно потрібна фінансова благодійна допомога для закупівлі всього необхідного.

Ми звертаємося до вас за допомогою. Люди, допоможіть нашому проекту зібрати кошти від продажу NFT-колекцій, в створенні яких приймали участь українські діти, фотограф-парамедик Євген Титаренко, воюючий в цю мить в складі Збройних Сил України та фотограф-волонтер Давид Дубницький. Всі виручені кошти підуть на закупівлю всього необхідного нашій українській армії, допомогу дітям та переселенцям.

Ми вдячні кожному, хто приймає участь в нашій загальній справі, - захисті нашої Батьківщини та Українського народу.

Ми обов’язково переможемо! Слава Україні!

Якщо ви хочете познайомитися з колекцією та підтримати Україну – переходьте на OpenSea

nft collection image
Колекція: “The war through the eyes of Ukrainian children”
nft collection image
Колекція: “Battle front Ukraine”

Заходи

Event
Shape

Форуми

Заходи об'єднують родини загиблих Героїв та психологів, арт-терапевтів та інших спеціалістів, які допомагають навчитися жити далі тим, хто пережив втрату.

Детальніше 1
Event
Shape

Семінари

Мета таких заходів для родин загиблих Героїв надати теоретичні знання та освоїти практичні навички аби навчитися повноцінно жити з тим трагічним досвідом через який пройшли родини.

Детальніше 2
Event
Shape

Зустрічі

Творчі зустрічі, зустрічі з партнерами, спільні зібрання, які також допомагають впоратися з психологічною травмою та втратою.

Детальніше 3
Event
Shape

Подорожі

Будь-яка подорож - це нові емоції та враження, це можливість побачити нові локації разом. Ці нові емоції виходять на перший план та допомагають краще впоратися з пережитим горем.

Детальніше 4

Останні новини

Якщо вас цікавлять майбутні заходи, запрошуємо Вас до розділу Новини, де з'являтимуться всі анонси та запрошення на нові зустрічі.

News
25 Вер

Конференція з першою леді США, Джил Байден