TAPS Україна

Котенко Денис Валерійович

image

Денис Котенко – ветеран російсько-української війни, громадський діяч, історик за фахом.

Вперше Денис пішов захищати Україну у складі полку «Азов», коли йому виповнилося 19 років. Зокрема, брав участь в операції з визволення Широкиного, що на Донеччині. Восени 2021 року прийшов на роботу до Мінветеранів. Коли 24 лютого росія почала повномасштабне збройне вторгнення, Денис став на захист Київщини. 24 березня, визволяючи село Лук'янівка, він загинув у бою. Захиснику було 25 років. У нього залишилися батьки, дружина та дворічний син.

Денис - боєць 3-го окремого батальйону УДА, учасник російсько-української війни. Член політичної партії «Національний корпус». Ультрас ФК «Дніпро». Голова студентської ради УДХТУ.

Денис Котенко народився 18 травня 1996 року.

Керував «Національним корпусом» у місті Дніпрі.

Як доброволець ОЗСП «Азов» брав участь у боях за звільнення с. Широкиного на Донеччині. Працював у прес службі Міністерства у справах ветеранів України (2021—2022).

24 лютого 2022 року після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну знову став на захист Батьківщини у складі 3-го окремого батальйону УДА.

Загинув 24 березня 2022 року в боях за Київ. Похований 31 березня 2022 року в місті Дніпрі.

Дениса нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (6 червня 2022, посмертно) — за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики та інформаційної сфери, мужність і самовідданість, виявлені під час висвітлення подій повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність.