ЧОВНИ

Благодійний фонд “ТАПС” відкрив збір на човни, які допоможуть військовим швидко пересуватися по воді під час бойових завдань і вивозити поранених.

Давайте купимо швидкісні човни для наших Захисників України разом?

Загальна сума: 6 400 000 грн

Кількість: 100 шт

Вартість човна: Модель AMIGO 390,RIB -  64000 (1600$ )

Хто ми?

Благодійний Фонд «ТАПС» з 2018 року надає опору та психологічну підтримку родинам полеглих Героїв України та допомагає українським захисникам, які захищають Україну. У 2022 році на початку широкомасштабного вторгнення «ТАПС» створив великий волонтерський штаб Дніпра, який займався допомогою ВПО, евакуацією людей та тварин з гарячих точок, а також допомагав військовим, медикам та лікарням у багатьох регіонах України. Завдяки партнерам з Європи та  США, благодійний фонд допомагає українцям, які постраждали від війни.

Яка в нас мета?

Забезпечити захисників України швидкісними човнами: Модель AMIGO 390 RIB -  64000 (1600$ ) від компанії-лідера на ринку виробництва човнів «Aqua-storm», щоб пришвидшити пересування водними просторами та евакуацію поранених з гарячих точок  фронту у безпечні місця.

Чому швидкісні човни?

Саме такі засоби пересування по воді мають великі переваги:

  1. завдяки внутрішньому кокпіту (кабіна керування - 268 x 85) здатні розвивати високу швидкість  до 40 к/с та розміщують на борту до 6 осіб
  2. зберігають хорошу маневровість і керованість, шляхом кращого контакту з водою
  3. мають  підвищену вантажність, тобто бійці можуть перевозити в них важливі речі і зброю
  4. мають хорошу стійкість до качки, оскільки надувні балони чудово амортизують всі удари хвиль
  5. мають відмінне оснащення та зручні аксесуари: рульова консоль, м'які подвійні сидіння та зручні поручні
  6. човни  AMIGO 390 RIB неможливо потопити, адже всередині балонів є спеціальний матеріал, який тримає човен на воді при ураженні уламками або кулями, що є критично важливими в умовах виконання бойових завдань на воді.
  7. в складі є все необхідне для бійців: весла, сидіння, ремонтний комплект та п’ять нош.

Це означає: 

  1. ефективне та швидке виконання бойових завдань бійцями ЗСУ у різних водоймах України (моря, річки, озера, болота, ставки, джерела, водосховища)
  2. ефективна відсіч ворогу під час бойових зіткнень та своєчасно врятовані життя.  

Давайте покажемо свою підтримку та патріотизм і купимо такі човни для ЗСУ?  Адже водні засоби пересування, зокрема, швидкісні човни AMIGO 390 RIB на лінії бойового зіткнення відіграють провідну  роль для виконання успішних бойових завдань. 

Хто вже допоміг купити човни?

Поки ми збираємо допомогу, наш постійний та надійний партнер Уітні Тільсон (США) вже придбав шість човнів для Сил Спеціальних Операцій. Детальніше тут Наш друг і партнер Whitney R. Tilson придбав нам вже шість одиниць

Долучайтеся і ви до активної допомоги українським військовим, які боронять наші життя!