ЧОВНИ

Благодійний фонд «ТАПС» та компанія  «Aqua-storm» розпочинають спільний збір на швидкісні човни для ЗСУ

Загальна сума збору: 6 400 000 грн
Кількість: 100 шт
Вартість одиниці (Модель AMIGO 390,RIB): 64000 (1600$ )

Мета: 
 Забезпечити  українських військових човнами  швидкісними човнами для того, щоб легко долати водні перешкоди та доправляти особовий склад з метою виконання бойових завдань до потрібних точок. Також цими човнами можна легко евакуювати поранених бійців, перевозячи їх у більш бзепечні місця для надання медичної допомоги.  

У складі: 
весла, сидіння, ремонтний комплект та п’ять нош. 

Про човен:
Модель AMIGO 390 із серії човнів RIB (Rigid Inflatable Boat) із жорстким днищем із склопластику та надувними балонами. Човен RIB AMIGO 390, з хорошим внутрішнім кокпітом (268 x 85), здатний розвивати високу швидкість – здатний розвивати високу швидкість з можливістю встановити двигун до 40 к/с та розміщує на борту до 6 осіб.
Всі човни RIB відрізняються відмінними ходовими якостями. Вони здатні розвивати високу швидкість, зберігаючи при цьому маневреність і керованість, за рахунок кращого контакту з водою. У човнів цього підвищена вантажопідйомність і вони стійкі до качці, оскільки надувні балони чудово амортизують всі удари хвиль. Також будь-який човен із серії RIB можна оснастити зручними аксесуарами: рульовою консоллю, м'яким подвійним сидінням, поручнями та багатьма іншими.

Важливо!
Такі човни непотоплювані, адже всередині  балонів є спеціальний матеріал, який тримає човен на воді при ураженні.