TAPS Україна

Молодь TAPS

image

 

Молодь TAPS

Молодь ТАПС - це об’єднання підлітків, дітей загиблих військовослужбовців в російсько-українській війні. Спільнота почала утворюватися під час першої весняної зміни TAPS CAMP в 2023 році, а вже протягом 2 місяців розширилася і серед тих, хто в табір не зміг потрапити. 
Ментори ТАПС роблять все можливе, аби допомогти створити підліткам простір, де їх думка буде почута, а ідеї реалізовані. Серед регулярних зустрічей Молодь ТАПС є дні настільних ігор, вилазки на природу та тімбілдинг. В планах доповнити список спільними походами, виїздами, ретритами та спортивними активностями. 


Важливою частиною проєкту є створення простору Молодь ТАПС в межах волонтерського штабу “ТАПС”. Неформальне спілкування є важливою частиною реабілітації дітей в проживанні їх емоцій, особливо в підлітковому віці. Простір ТАПС - це місце свободи підлітків, де під наглядом менторів, можна створювати власні проєкти, проводити час з друзями, грати в настільні або відеоігри і, найголовніше, бути собою. Важливою особливістю цього простору є те, що підлітки задіяні до кожного етапу створення: від брейншторму ідей до фактичного фарбування стін.


Зі свого боку, БО “БФ “ТАПС” все ще шукає партнерів для проведення наступних заходів:

  • Щотижневі заходи в межах Дніпра 
  • Одноденні виїзди по області 
  • 3-денні природничі походи
  • 3-денний ретрит на території бази відпочинку по Дніпропетровській області 
  • Облаштування молодіжного простору 
  • ТAPS CAMP тощо
     

Якщо ви хочете доєднатися по партнерства з цих проєктів, зв'яжіться, будь ласка, з нами за електронною поштою tapsfundukraine@gmail.com або за телефоном 098 071 49 37.


Доєднатися до спільноти ТАПС