КВАДРОЦИКЛИ

Благодійний фонд “ТАПС” відкрив збір на квадроцикли, які стануть помічниками при перевезенні військових та евакуації пораненних.

Долучайтесь до збору! Військовим, які боронять нас з вами, потрібна допомога.

Закупимо квадроцикли разом?! Благодійний фонд “ТАПС” відкрив збір на квадроцикли, які стануть помічниками при перевезенні військових та евакуації поранених.

Загальна сума збору: 3 030 000 грн ($78 498)

Кількість: 10 шт

Вартість одного: 266 700 грн  ($7000) - 293 370 грн ($7700)

Хто ми?

Благодійний Фонд «ТАПС» з 2018 року надає опору та психологічну підтримку родинам полеглих Героїв України та допомагає українським захисникам, які захищають Україну. В 2022 році на початку широкомасштабного вторгнення «ТАПС» створив великий волонтерський штаб Дніпра, який займався допомогою ВПО, евакуацією людей та тварин з гарячих точок, а також допомагав військовим, медикам та лікарням у багатьох регіонах України. Завдяки партнерам з Європи та  США, благодійний фонд допомагає українцям, які постраждали від війни.

Яка в нас мета?

Забезпечити захисників України квадроциклами:

 1. CF moto 450 Eps.
 2. CF moto 520 Eps. 

Це необхідно для того, щоб полегшити перевезення та евакуацію на нулі чи будь-якій точці фронту на будь-якій місцевості з різним рівнем прохідності.

Чому квадроцикли?

Саме ці засоби пересування:

 1. Відомі надійністю та довговічністю, що є критично важливими в умовах виконання військових завдань.
 2. Оснащені повнопривідною системою, що забезпечує підвищену прохідність та швидкість переміщення по бездоріжжю — лісова місцевість, посадки, заболочені ділянки, піски, нерівні місцини.
 3. Забезпечують максимальну маневровність завдяки невеликим розмірам та вазі.
 4. Оснащені додатковими багажниками та майданчиками для перевезення обладнання.
 5. Мають економічний розхід палива, що робить їх ефективними для довготривалих місій.
 6. Забезпечують комфорт пересування (наскільки це можливо в умовах фронту) — гарантують мʼякий початковий хід, який стає жорсткішим для підвищення продуктивності при більш агресивній їзді.
 7. Зменшують вібрації при пересуванні.
 8. Забезпечують просте керування шляхом електропідсилювача керма та ергономічності засобу.

А це значить:

 1. Ефективне виконання бойових завдань.
 2. Врятовані життя.  

Не будьте байдужими, адже транспорт на лінії вогню відіграє одну з ключових ролей під час бойових дій. Ваша підтримка збору БФ "ТАПС" на допомогу військовим - це внесок у безпеку всього світу, адже агресія росії виходить далеко за межі України!