РЮКЗАКИ

Благодійний фонд “ТАПС” відкрив збір на придбання універсальних модульних рюкзаків для допомоги українським військовим!

Долучайтесь до збору!  Закупимо універсальні модульні рюкзаки разом?!

Загальна сума збору:   485 000 грн (12564 $)

Кількість: 300 рюкзаків

Вартість одного рюкзака: 4950грн (128 $)

Хто ми?

Благодійний Фонд «ТАПС» з 2018 року надає опору та психологічну підтримку родинам полеглих Героїв України та допомагає українським захисникам, які захищають Україну. В 2022 році на початку широкомасштабного вторгнення «ТАПС» створив великий волонтерський штаб Дніпра, який займався допомогою ВПО, евакуацією людей та тварин з гарячих точок, а також допомагав військовим, медикам та лікарням у багатьох регіонах України. Завдяки партнерам з Європи та  США, благодійний фонд допомагає українцям, які постраждали від війни.

Яка в нас мета?

Забезпечити захисників України зручними й універсальними рюкзаками SafeKevlar ‘’SK’’ Rolltop, які є універсальними, адже їх може використовувати піхота, медики та аеророзвідка.

Чому військовим потрібен універсальний рюкзак SafeKevlar ‘’SK’’ Rolltop?

1. Він компактний та місткий, водночас легкий і зручний у використанні.

2. Зроблений з високоякісних матеріалів: Cordura 1000d Oxford 800pvc (пдкладка) та фурнітура Woojin, які роблять його надійним та витривалим до будь-яких погодних умов ( холод або спека, дощ або сніг).

3. Ідеальний об’єм - 55- 65 л, який дозволяє взяти все, що треба в бойових умовах: продукти, вода, речі, медикаменти.

4. Зручний розмір: складений вигляд  - 50*19*32, розкладений вигляд -  65*19*32.

5. Верхній регульований відсік під речі та основний відсік має по всьому периметру м‘яку липучку, для розміщення модульної системи або аксесуарів.

Це означає, що:

1. Військові будуть легко і швидко пересуватися з усіма необхідними речами на великі відстані.

2. З собою можна брати продукти, речі, медикаменти.

3. За необхідності рюкзак можна скласти або розкласти.

4. Універсальний рюкзак  SafeKevlar ‘’SK’’ Rolltop - незамінний помічник українським військовим, які дуже багато рухаються під час виконання бойових завдань. 

5. У критичній ситуації боєць буде впевнений, що у нього є все необхідне, щоб допомогти собі, побратимам, коли повернення у пункт дислокації неможливе або під час необхідності надання медичної допомоги.

Давайте разом придбаємо рюкзаки для допомоги українським військовим, які боронять Україну та світ від російського агресора у гарячих точках!