TAPS-Ukraine

Методичні рекомендації для соціальних працівників в межах проєкту "НЕЗЛАМНІ"

  • Home
  • Methodical recommendations
  • Методичні рекомендації для соціальних працівників в межах проєкту "НЕЗЛАМНІ"
image

БО «БФ «ТАПС» презентує практичні рекомендації для працівників соціальних служб, створені в межах проєкту Комплекс заходів направлених на профілактику психологічного здоров'я свідків війни «НЕЗЛАМНІ» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду  «Відродження» та Європейського Союзу».

Ці рекомендації адресовані, перш за все, працівникам соціальної сфери, та можуть бути корисними іншим держслужбовцям, посадовим особам, які у своїй професійній діяльності співпрацюють з родинами загиблих (померлих) Героїв України. Рекомендації містять інформацію про феноменологію переживання воєнної втрати, знання якої допоможе зрозуміти сенс специфічних поведінкових проявів людей у скорботі, що підвищить професійну компетентність і  психологічну готовність спеціалістів до такої роботи. Також рекомендації містять конкретні поради щодо побудови ефективної взаємодії з родинами загиблих (померлих) Героїв України. 
Спільною метою авторів рекомендацій є розробка заходів щодо створення дбайливого соціального оточення для постраждалих від війни, а саме родин загиблих (померлих) Героїв з метою соціалізації та адаптації таких родин.

Методичні рекомендації